Cizí jazyky v naší školce

Vzhledem k tomu, že v centru Prahy, kde sídlí naše mateřská škola, bydlí také cizinci se svými dětmi, mnoho z nich přihlašuje své předškolní děti do českých mateřských škol.

Pro děti cizince, kteří jsou spolužáky Vašich dětí,  jsou určeny kurzy českého jazyka, které pro ně organizujeme s jazykovou školou Spěváček.
Stejná jazyková škola organizuje  kurzy anglického jazyka pro děti v naší mateřské škole.

Lekce angličtiny a češtiny u nás probíhají pravidelně 1x týdně v dopoledních hodinách vždy ve středu.

Cena za pololetí: 990,-Kč (do ceny je započítána učebnice, lektor a pronájem učebny MŠ Masná).

Docházka do lekcí je pro všechny děti cizince našimi pedagogy doporučena!

Se srdečným pozdravem

Bc. Jana Hegerová
Ředitelka MŠ Masná

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CZECH LANGUAGE FOR FOREIGN CHILDREN

Dear parents,

in consideration of many foreign children in our kindergarten who are not able to communicate in Czech and this  language barrier is quite stressful for most of them, we decided to arrange lessons of Czech language for these children. Classes will take place regularly once a week forenoon in the seat of Mateřská škola Masná. The exact day has not been determined yet.
The lessons should start in the week 2 – 6 February and it will be provided by Jazyková škola Spěváček (Language School Spevacek). The price for one term is 990,- CZK (included textbook, language assistant and rental for the room in MŠ Masná).
We strongly recommend to attend these lessons for all foreign children.
Kind regards

Bc. Jana Hegerová, Headmaster
Mateřská škola Masná

外国人学习捷克语培训班

亲爱的家长您好,

鉴于我们幼儿园不用捷克语与外国儿童沟通,由此语言障碍使得许多孩子非常紧张,我们决定给予我们幼儿园儿童提供外国人学习捷克语培训班。
本培训班课程将每周一日上午时段定期在马斯纳幼儿园(Mateřská škola Masná) 举行。具体时间尚未确定。
本培训班计划将于2015年2月2日起开始。
在我校已确保英语课程的Spěváček语言学校也将确保专业的捷克语教师。
半年学期费用:990捷克克朗(价格包含教材、教师费以及马斯纳幼儿园教室租借费)。
强烈推荐给所有的外国儿童!

诚挚问候,

雅娜·贺葛罗娃学士(Bc. Jana Hegerová)
                                                     马斯纳幼儿园园长

TIẾNG SÉC CHO NGƯỜI NGOẠI QUỐC

Các phụ huynh thân mến,

Với thực tế rằng, trường mẫu giáo của chúng ta hiện nay có nhiều trẻ em người nước ngoài, những trẻ này chưa biết tiếng Séc, nên rào cản về ngôn ngữ gây bức xúc cho trẻ, vậy chúng tôi quyết định mở khóa học tiếng Séc cho những trẻ em người nước ngoài của trường chúng ta.

Khóa học này được tổ chức đều đặn 1 lần trong tuần tại trường mẫu giáo Masná vào buổi chiều.  Ngày chính xác hiện nay chưa có.  Khóa học được bắt đầu từ 2.2.2015.  Khóa học do trường tiếng Spěváček đảm nhận, hiện nay họ cũng đang dạy tiếng Anh cho trường ta.  Học phí cho mỗi học kỳ: 990,-Kč ( bao gồm sách giáo khoa, bài giảng và tiền thuê phòng học tại trường Masná).  Chúng tôi khuyên tất cả trẻ em người ngoại quốc nên đi học!

Trân trọng kính chào

Thạc sĩ: Jana Hegerová
Hiệu trưởng trường mẫu giáo Masná

ЧЕШСКИЙ ЯЗЫК ДЛЯ ДЕТЕЙ-ИНОСТРАНЦЕВ

Уважаемые родители!

В наш детский сад записано много детей-иностранцев, не разговаривающих по-чешски, и, поскольку этот языковой барьер является для них большим стрессом, мы решили организовать для них уроки чешского языка. Занятия будут проходить регулярно, 1 раз в неделю, в детском садике «Масна», в первой половине дня. Точный день еще не назначен. Начало обучения планируется с 2 февраля 2015 г. Обучение будет проводить школа языков «Спевачек», которая уже организует у нас обучение английскому языку. Цена за полугодие: 990 крон (в цену включены учебные пособия, преподаватель и аренда класса в детском садике «Масна»). Посещение уроков настоятельно рекомендуется всем детям-иностранцам.

С уважением,

Bc. Яна Гегерова
Директор детского сада «Масна»

외국인 어린이들을 위한 체코어

학부형님께

현재 본원에 체코어로 의사소통이 불가능한 많은 외국인 어린이들이 재원하고 있기 때문에 의사소통 불편으로 인해 어린이들에게 많은 스트레스가 된다는 것을 고려하여 본 원에서는 현재 재원 중인 어린이들을 대상으로 체코어 수업을 실시하기고 결정했습니다.

수업은 주 1회, 정기적으로 “Masná” 에서 오전에 진행될 것입니다.

정확한 일시는 정해지지 않았지만 첫 수업의 시작은 2015년 2월 2일로 계획하고 있습니다.

영어 수업은 ‚ Spěváček“언어학교에서 계속 진행 될것입니다.

한학기 수업료: 990 CZK ( 교재, 강사 및 “Masná“ 유치원 교실의 임대 포함) .

모든 외국인 어린이들에게 도움이 되는 수업이 될것입니다.

댁에 평안을 기원합니다.

학사 Jana Hegerová

“Masná“ 유치원의 부장

22 8.  2017

P1120250.JPG

Vítáme Vás na našich stránkách
*****************************

HLEDÁME NOVOU KOLEGYNI - UČITELKU MŠ DO NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY!
TEL: 222311538
ŽIVOTOPIS POŠLETE NA: skolka@msmasna.cz

*****************************

NAŠE MATEŘSKÁ ŠKOLA JE UZAVŘENA 1.7.2017 - 1.9.2017
V této době probíhá ve sklepě výstavba keramické dílny.
----------------------------------

TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI A NA VÁS OPĚT