FOTOGALERIE

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout různé fotografie, zařazené dle kategorií. Momentálně jsou k dipozici obrázky, na které se dostanete proklikem z hlavní nabídky. Fotografie jsou obměňovány v souvislosti s akcemi, které se ve školce konají. Fotografie, které pořídí jiná osoba než školka, zde mohu být též umístěny, pokud se slučují s posláním mateřské školy Masná,  V případě uveřejnění takových fotografií, uvádíme autora.

Pokud si rodiče nepřejete uveřejnění fotografie svého dítka, samozřejmě Vám vyhovíme. Stačí poslat na email: skolka@msmasna.cz krátký požadavek s popiskem alba a fotografie a fotografie bude odstraněna.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.

Do fotogalerie se dostanete prokliknutím z nabídky menu.

18. 10.  2017

praha 1_d+Ż+łohran+ş 2017 (2).jpg

Vítáme Vás na našich stránkách
*****************************

Od 1.9.2017 – 31.8.2019 je naše instituce realizátorem projektu „Šablony Masná“ s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0006303, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na personální podporu a osobnostně profesní rozvoj pedagogů. Celková výše podpory činí 417.974,- Kč.

21. 10. Brigita

Zítra: Sabina