FOTOGALERIE

V naší fotogalerii si můžete prohlédnout různé fotografie, zařazené dle kategorií. Momentálně jsou k dipozici obrázky, na které se dostanete proklikem z hlavní nabídky. Fotografie jsou obměňovány v souvislosti s akcemi, které se ve školce konají. Fotografie, které pořídí jiná osoba než školka, zde mohu být též umístěny, pokud se slučují s posláním mateřské školy Masná,  V případě uveřejnění takových fotografií, uvádíme autora.

Pokud si rodiče nepřejete uveřejnění fotografie svého dítka, samozřejmě Vám vyhovíme. Stačí poslat na email: skolka@msmasna.cz krátký požadavek s popiskem alba a fotografie a fotografie bude odstraněna.

Děkujeme za spolupráci a pochopení.

Do fotogalerie se dostanete prokliknutím z nabídky menu.

22 8.  2017

P1120250.JPG

Vítáme Vás na našich stránkách
*****************************

HLEDÁME NOVOU KOLEGYNI - UČITELKU MŠ DO NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY!
TEL: 222311538
ŽIVOTOPIS POŠLETE NA: skolka@msmasna.cz

*****************************

NAŠE MATEŘSKÁ ŠKOLA JE UZAVŘENA 1.7.2017 - 1.9.2017
V této době probíhá ve sklepě výstavba keramické dílny.
----------------------------------

TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI A NA VÁS OPĚT