Mateřská škola MasnáSluníčko

Mateřská škola Masná se nachází v centru Prahy v Masné ulici (blízko stanice metra Náměstí Republiky a Staroměstská).  MŠ Masná je umístěna v krásné starobylé budově postavené v roce 1884.

Mateřská škola Masná je příspěvkovou organizací a její součástí je i školní jídelna. Můžete si prohlédnout náš vzdělávací program, který vychází z Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání vydaného MŠMT.  V naší školce se nachází čtyři třídy, do kterých jsou děti rozděleny dle věku.   Každou třídu vedou dvě paní učitelky s odborným pedagogickým vzděláním.

Akce v mateřské škole Masná ve školním roce 2017-2018

Každý rok pro naše děti organizujeme řadu kroužků a jiných akcí (pro více informací si prohlédněte náš Duhový kalendář). Mateřská škola Masná také pravidelně pro děti i rodiče pořádá různorodé akce, od rukodělných dílen po besídky, na kterých děti ukazují rodičům, co se naučily.

Třídy a učitelky Vašich dětí

Provozní doba MŠ 7:00 – 17:30

Berušky

Žabičky

Motýlci

Koťata

pro děti 3 leté

pro děti 4 leté

pro děti 5 - 6 leté

pro děti 5-7 leté (děti s odkladem školní docházky)

Helena Lebedová
Alice Jabbarová

Bc. Barbora Čížkovská
Nikola Nácovská
Libuše Skalová - asistentka

Marie Žižková
Mgr. Ivana Valuchová

Mgr. Eva Hanušová
Dita Kochanová
Bc. Jana Hegerová
Hana Koreisová - asistentka

Děti jsou rozděleny do tříd podle věku

• Školní jídelna - V mateřské škole Masná je k dispozici kuchyň s jídelnou. Připravujeme  denně
    3 čerstvá jídla.
  • Zahrada - Ve vnitrobloku budovy školky Masná se nachází zahrada. Není přístupná veřejnosti, takže slouží pouze potřebám dětí ve školce – je čistá a bezpečná.
  • Veřejné hřiště – Naproti mateřské škole Masná je velké veřejné hřiště a hned za ním najdete pěkné veřejné dětské hřiště.

Kde najdete mateřskou školu Masná?

Dostanete se k nám nejrychleji takto: Trasa metra B do stanice Náměstí Republiky. Pak za obchodním domem Kotva první ulice doleva z Rybné – to už je ulice Masná, ve které se nachází mateřská škola Masná. Viz mapka v Kontaktech. Tam najdete i potřebné údaje v případě, že byste nám chtěli napsat či zavolat.

Platby ve školce (od 9/2014 do 30/6/2015)

ŠKOLNÉ

ČR a EU + rezidenti

700kč
/měsíc

Ostatní

4950kč/měsíc

platba převodem  do 12. každého měsíce pod VS dítěte (vydává hospodářka školky p. Ouřecká)

STRAVNÉ

viz stránka v menu školní jídelny

FOND RODIČŮ

Jednotná platba 1500 kč/rok, sourozenci 1300,-

Z  finančních prostředků fondu rodičů hradíme výlety, divadla, dárky dětem  k vánocům, mikulášské balíčky, pohoštění pro rodiče při besídkách a slavnostech atd.

28. 11.  2017

IMG_20171205_111511.jpg

Vítáme Vás na našich stránkách
*****************************

Od 1.9.2017 – 31.8.2019 je naše instituce realizátorem projektu „Šablony Masná“ s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0006303, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na personální podporu a osobnostně profesní rozvoj pedagogů. Celková výše podpory činí 417.974,- Kč.

15. 12. Radana

Zítra: Albína