Mateřská škola MasnáSluníčko

Mateřská škola Masná se nachází v centru Prahy v Masné ulici (blízko stanice metra Náměstí Republiky a Staroměstská).  MŠ Masná je umístěna v krásné starobylé budově postavené v roce 1884.

Mateřská škola Masná je příspěvkovou organizací a její součástí je i školní jídelna. Můžete si prohlédnout náš vzdělávací program, který vychází z Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání vydaného MŠMT.  V naší školce se nachází čtyři třídy, do kterých jsou děti rozděleny dle věku.   Každou třídu vedou dvě paní učitelky s odborným pedagogickým vzděláním.

Akce v mateřské škole Masná ve školním roce 2016-2017

Každý rok pro naše děti organizujeme řadu kroužků a jiných akcí (pro více informací si prohlédněte náš Duhový kalendář). Mateřská škola Masná také pravidelně pro děti i rodiče pořádá různorodé akce, od rukodělných dílen po besídky, na kterých děti ukazují rodičům, co se naučily.

Třídy a učitelky Vašich dětí

Provozní doba MŠ 7:00 – 17:30

Berušky

Žabičky

Motýlci

Koťata

pro děti 3 leté

pro děti 4 leté

pro děti 5 leté

pro děti 5-7 leté (děti s odkladem školní docházky)

Bc. Bára Čížkovská
Nikola Nácovská

Alice Jabbarová
Helena Lebedová

Marie Žižková
Mgr. Ivana Valuchová

Mgr. Eva Hanušová
Magdaléna Ouřecká

Bc. Jana Hegerová

Děti jsou rozděleny do tříd podle věku

• Školní jídelna - V mateřské škole Masná je k dispozici kuchyň s jídelnou. Připravujeme  denně
    3 čerstvá jídla.
  • Zahrada - Ve vnitrobloku budovy školky Masná se nachází zahrada. Není přístupná veřejnosti, takže slouží pouze potřebám dětí ve školce – je čistá a bezpečná.
  • Veřejné hřiště – Naproti mateřské škole Masná je velké veřejné hřištěa hned za ním najdete pěkné veřejné dětské hřiště.

Kde najdete mateřskou školu Masná?

Dostanete se k nám nejrychleji takto: Trasa metra B do stanice Náměstí Republiky. Pak za obchodním domem Kotva první ulice doleva z Rybné – to už je ulice Masná, ve které se nachází mateřská škola Masná. Viz mapka v Kontaktech. Tam najdete i potřebné údaje v případě, že byste nám chtěli napsat či zavolat.

Platby ve školce (od 9/2014 do 30/6/2015)

ŠKOLNÉ

ČR a EU + rezidenti

700kč
/měsíc

Ostatní

4950kč/měsíc

platba převodem  do 12. každého měsíce pod VS dítěte (vydává hospodářka školky p. Ouřecká)

STRAVNÉ

viz stránka v menu školní jídelny

FOND RODIČŮ

Jednotná platba 1400 kč/rok, sourozenci 1200,-

Z  finančních prostředků fondu rodičů hradíme výlety, divadla, dárky dětem  k vánocům, mikulášské balíčky, pohoštění pro rodiče při besídkách a slavnostech atd.

10. 7.  2017

20170614_094632(0).jpg

Vítáme Vás na našich stránkách
*****************************

Na ŠVP ČESTICE dojely děti v pátek v pořádku! Návrat 14. 7. 2017.

NAŠE MATEŘSKÁ ŠKOLA JE UZAVŘENA 1.7.2017 - 1.9.2017
V této době probíhá ve sklepě výstavba keramické dílny.
----------------------------------
Letní provoz MŠ MČ Praha 1 probíhá podle plánu pro přihlášené děti v těchto MŠ:
3. 7. - 14. 7. MŠ Revoluční
17. 7. - 21. 7. MŠ Hellichova
24. 7. - 28. 7. MŠ Letenská
---------------------------------------------

TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI A NA VÁS OPĚT
4.9.2017 !
----------------------------------

Děkujeme všem maminkám a tatínkům za skvělé dobroty, které jste přinesli včera na Slavnost pro Vaše děti.
Lahodné chutě všech pečených výrobků přispěly k dobré atmosféře celé slavnosti.

Příspěvek na adopci na dálku pro našeho "syna" Kelvina z dobročinného bazaru je
ve výši 12.442,-Kč

Děkujeme paní Šlahařové, která dělala pro děti face painting - malování na obličej. Do kasičky na školné pro Kelvina se z malování utržilo 593,-Kč

21. 7. Vítězslav