Pronájmy mateřské školy v Praze 1

Třídy v naší mateřské škole (Praha 1, Masná) pronajímáme v rámci Doplňkové činnosti školy. Pronájem naší pražské mateřské školy je možný o víkendu, v pracovních dnech v odpoledních hodinách, výjimečně na celý den (podle počtu dětí). Pro bližší informace o pronájmu mateřské školy kontaktujte ředitelku školky.

Prostory MŠ

Je možné si přijít prohlédnout prostory školky zcela nezávazně. Třídy jsou vhodné k pronájmům např. ke cvičení, setkání skupin různého zaměření (ekologická sdružení apod), ke konání rukodělné dílny. Do třídy se vejde cca 30 lidí k sezení, ke cvičení cca 10 lidí. Ve třídě je na podlaze linoleum i koberec.

Probíhající pronájmy:

• Muzikoterapie – Mgr.  Markéta Gerlichová
  • Exkurze studentů pedagogiky ze zahraničí – agentury
  • ZUŠ – U Půjčovny - hudebně pohybový kroužek
  • Výcvik - Institut pro výcvik v Gestalt terapii, o.p.s.
  • a další příležitostní zájemci

Najděte nás v Praze 1

Kde můžete nalézt naší mateřskou školu? V Praze 1, kousek od stanic metra Staroměstská (trasa A) a Náměstí Republiky (trasa B). Ze směru Náměstí Republiky za obchodním domem Kotva, první ulice doleva z Rybné. Tam naleznete ulici Masná a s ní mateřskou školu v Praze 1 (po pravé straně ulice naproti hřišti). Pro bližší informace viz Kontakty.

28. 11.  2017

IMG_20171205_111511.jpg

Vítáme Vás na našich stránkách
*****************************

Od 1.9.2017 – 31.8.2019 je naše instituce realizátorem projektu „Šablony Masná“ s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0006303, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na personální podporu a osobnostně profesní rozvoj pedagogů. Celková výše podpory činí 417.974,- Kč.

15. 12. Radana

Zítra: Albína