Úvod > Pozvánky a nabídky > Dotazy a odpovědi

Dotazy a odpovědi

Dotaz rodiče:

Dobrý den,

když už tuto informaci nevyvěšujete ná nástěnku, rád bych se pro jistotu zeptal na výši našeho přeplatku či nedoplatku.

Zároveň bych se rád zeptal na neprochozené lekce plavání, které byly třikrát zrušeny školkou a třikrát rušeny námi z důvodu nemoci.

Odpověď školky:

Dobrý den, Už jste několikátý rodič, který si přeje, aby přehledy na nástěnce visely, tak je tam opět dáme. Nebyly tam kvůli ochraně osobních údajů.
 Váš přeplatek je : xx-Kč k 31. 3. 2019.
Stravné se počítá dle docházky, kterou vedou učitelky ve třídě a to vždy na konci měsíce.

Neprochozené lekce plavání se bohužel nevrací. Lekce zrušené školkou nebyly, nevím o tom. Platilo se celkem 1700,- za dítě a jedna lekce stojí 100,-Kč. Celkem tedy budou děti mít v tomto pololetí 17 lekcí. Lekce, kdy se nejde plavat z důvodů prázdnin nebo školky v přírodě, se předem odečítají před podpisem smlouvy. Výpis lekcí byl vyvěšen u třídy Motýlků, která chodí plavat ve 2.pololetí a můžete se dotázat přímo učitelek ve třídě.

Můžete kdykoliv v kanceláři školky nahlédnout do smlouvy s plaveckou školou Betynka, která platbu přijímá. Platby se nevracejí, protože na bazén přijdou plavčíci, i když je zrovna jedno dítě nemocné. Pokud chcete, můžete platby probrat přímo s plaveckou školou. Mateřská škola Masná nemá z těchto lekcí žádný profit, děláme to čistě pro děti.

Obrazy v hale mateřské školy Masná

> Dobry den, > > tento tyden jsem sla kolem Vasi skolky a nahledla jsem dovnitr, > protoze jsem zahledla krasne obrazy u vstupu. Chtela bych se zeptat, > kdo je maloval a zda byste mi pripadne mohli sdilet kontakt. > > Dekuji moc