Úvod > Školní rok 2019 - 2020 > Duhový kalendář

DUHOVÝ   KALENDÁŘ  2019 - 2020
B = BERUŠKY, Ž = ŽABKY,  M = MOTÝLCI,  K = KOŤATA

Vážení rodiče, kalendář se stále doplňuje. Některé potíže při zobrazování kalendáře nejsou na naší straně. Děkujeme za pochopení.

V kalendáři jsou prozatím zaznamenány akce, které jsou potvrzené. Změna je vyhrazena.

Den

Účast

Začátek

Vážení návštěvníci našich stránek, omlouváme se, ale většina plánovaných programů byla zrušena kvůli uzavření MŠ z důvodů prevence onemocnění nemocí COVID 19 .
Na den 11. 6. 2020 byla naplánována Slavnost k ukončení školního roku na naší školkové zahradě. Bohužel nevíme, zda bude možné ji uskutečnit. Dětem, které odcházejí po prázdninách do základní školy připravujeme rozlučku trochu komornější, ale budeme se opravdu snažit, aby se i tak stala krásnou vzpomínkou na mateřskou školu. Bližší informace budou včas zveřejněny pro naše rodiče a děti na našich stránkách.
Děkujeme za pochopení a spolupráci.