POZVÁNKY NA RŮZNÉ AKCE

Vážení návštěvníci, na této stránce si můžete přečíst aktuální pozvánky na různé akce, které jsou pořádány pro děti i rodiče . Budou zde umísťovány tak jak přicházejí na email školky, nebo jak jsou nám nabídnuty rodiči, kolegy nebo i jinými subjekty. Dovolujeme si provádět výběr z akcí, tak abyste se pobavili, nebo se něco nového dozvěděli či se naučili. Pokud máte zajímavý tip na akci, neváhejte a pošlete na e-mail školky: msmasna@volny.cz; skolka@msmasna.cz

Pokud hledáte akce pro děti i dospělé, navštivte www.volnycaspraha.cz
 kde jsou pravidelně zveřejňovány pozvánky na akce pořádané pražskými DDM.

DZ-724x1024.jpg

Rodičovská akademie pokračuje, po etiketě dalším aktuálním tématem "Děti a rizika sociálních sítí"
29-3-2018

Beseda pro rodiče na téma: „Děti a rizika sociálních sítí“

Termín: 24. 4. v 17 hodin v ZŠ Vodičkova

Lektor: Bc. Roman Máca

Roman Máca se zabývá problematikou uživatelské bezpečnosti, a to zejména problematikou sociálních sítí, kde je i kyberšikana bohužel častým jevem. Dále se věnuje realizaci seminářů pro školy a další organizace pracující s mládeží. Často přispívá na konferencích a je autorem odborných publikací a článků.

Internet a sociální sítě mohou být nejen dobrým sluhou, ale i zlým pánem. Zejména děti a  mládež jsou v tomto prostředí zranitelnou skupinou a mohou se setkat s jevy jako je kyberšikana, kyberstalking a sexting. Přes internet se rovněž mohou seznámit s někým, kdo pro ně může být i nebezpečný. Do virtuálního prostředí mladí vkládají stále větší kus svého já. Také vzniká znalostní propast mezi rodiči a jejich potomky, kdy dochází k vzájemnému nepochopení. Rizika virtuálního světa existují a mohou se podepsat na budoucím vývoje dítěte. Na besedě se dozvíte více o chování mladých na internetu a sociálních sítích, o konkrétních hrozbách a jak jim předcházet.

Pro zaregistrování účasti se obracejte na Ing. Martinu Mládkovou z oddělení školství, email: martina.mladkova@praha1.cz, tel: 221 097 216.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

POZVÁNKA:  uk-1-1 (1).pdf

Milé děti, vážení rodiče, vážení učitelé i paní učitelky,

srdečně vás zveme na Den dětí, učitelů a rodičů, který se letos odehraje 14. 4. od 13h na Pedagogické faklutě UK v budově M. Rettigové
Můžete se těšit na výlet do Narnie, kde potkáte spoustu zajímavých bytostí, vyzkoušíte si nepřeberné množství věcí od míchání lektvarů po šermování a hlavně si užijete spoustu zábavy.
Pro dospělé účastníky jsou navíc připraveny tři přednášky a jeden workshop.
Neváhejte a vydejte se s námi do Narnie na cestu plnou dobrodružství.

Na setkání s vámi se těší
Pedagogický spolek Emil a ostatní organizátoři

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Program divadla Viola pro nejmenší:

Program divadla Minor pro děti:

Program divadla Gong pro děti:

17. 4. 2018

*********************************

DZ-724x1024.jpg

Od 1.9.2017 – 31.8.2019 je naše instituce realizátorem projektu „Šablony Masná“ s registračním číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0006303, který je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na personální podporu a osobnostně profesní rozvoj pedagogů. Celková výše podpory činí 417.974,- Kč.

22. 4. Evženie

Zítra: Vojtěch