Úvod > Školní rok 2019 - 2020 > Kroužky

úterý  16:15 - 17:15 přihlášené Keramická dílna MŠ Masná
Jana Hegerová  Interaktivní výuka na SMART BOARD pro předškoláčky

čtvrtek 15:00 - 16:30 přihlášené MŠ Masná
Alice Jabbarová Logopedie pro předškoláčky  čtvrtek 8:00 - 9:00 přihlášené MŠ Masná
Tereza Wagnerová  Jóga pro předškoláčky  úterý 15:00 - 16:00 přihlášené MŠ Masná
Helena Lebedová  Dílny  pro rodiče a děti   neurčeno - - -
JŠ Spěváček Čeština pro cizince - vede Mgr. Eva Hanušová  úterý 10:30 - 11:00 přihlášené MŠ Masná
JŠ Spěváček Angličtina středa 15:00 - 16:00 přihlášené MŠ Masná
Marie Žižková Tanečky, platba složenkou ZUŠ  pondělí 13:00-14:30  přihlášené MŠ Masná
Plavecká škola bazén AXA Plavání pro celou třídu, 1.pololetí KOŤATA, 2.pololetí MOTÝLCI, platba PŠ Betynka  pátek 10:30 - 11:15 celá třída bazén AXA
  Plánujeme kroužek flétny ve 2.pololetí

Vážení rodiče, dne 12. 11. 2019 jsem provedli změnu ve vedení kroužku češtiny pro cizince. Nadále spolupracujeme s ŠJ Spěváček, ale bohužel se jim nepodařilo najít vhodnou a kvalifikovanou lektorku českého jazyka pro děti cizince, stala se tedy lektorkou naše paní učitelka Mgr. Eva Hanušová. Vzdělávání dětí cizinců povede do konce školního roku. Taktéž plánujeme, že angličtinu povede naše paní učitelka Josefina Mikšovská po dokončení vzdělávání v metodice cizího jazyka pro děti předškolního věku. Prozatím probíhá angličtina tak jako dosud. Další informace Vám sdělíme před platbou na 2. pololetí.Děkujeme za pochopení.

DALŠÍ AKCE PRO DĚTI:

• Stálá škola v přírodě 3 - 4 x do roka Čestice u Strakonic
  • Besídky pro rodiče s pohoštěním 2 x do roka (vánoční a na Den matek)
  • Slavnost na ukončení školního roku s programem a pohoštěním pro rodiče, děti a přátele školy
  • Výlety a terénní ekologické programy
  • Dílny rukodělné pro rodiče a děti ( vánoční, velikonoční, tematické)
  • Keramická dílna
  • Akce pro rodiče a děti na zahradě školky- cílem je-společné prožitky a setkávání,
  • Další program: divadla, koncerty, ekologické programy, návštěvy planetária, hvězdárny, karnevaly, olympiády, aj. dle DUHOVÉHO KALENDÁŘE.
    Tyto kulturní a vzdělávací akce platí rodiče formou příspěvku do Fondu rodičů. V letošním školním roce se platí 1800,-Kč/dítě/školní rok
  • Spolupráce s dětskou psycholožkou - testy školní zralosti, pohovory s rodiči o výsledcích testů, dále dle potřeby rodičů či školky po dohodě s rodiči (OPPP, PhDr. Michalová)
  • Spolupráce se ZŠ - návštěvy před zápisy
  • Spolupráce s Domovem pro seniory - vánoční zpívání v DS
  • Pronájmy tříd v době kdy v nich neprobíhá výchovně vzdělávací činnost (odpoledne, víkendy).
  • Účast na výtvarných a jiných soutěžích