Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > MŠ Masná

Mateřská škola Masná

Mateřská škola Masná se nachází v centru Prahy v Masné ulici (blízko stanice metra Náměstí Republiky a Staroměstská).  MŠ Masná je umístěna v krásné starobylé budově postavené v roce 1884.

Mateřská škola Masná je příspěvkovou organizací a její součástí je i školní jídelna. Můžete si prohlédnout náš vzdělávací program, který vychází z Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání vydaného MŠMT.  V naší školce se nachází čtyři třídy, do kterých jsou děti rozděleny dle věku.   Každou třídu vedou dvě paní učitelky s odborným pedagogickým vzděláním.

Akce v mateřské škole Masná ve školním roce 2021-2022

Každý rok pro naše děti organizujeme řadu kroužků a jiných akcí (pro více informací si prohlédněte náš Duhový kalendář). Mateřská škola Masná také pravidelně pro děti i rodiče pořádá různorodé akce, od rukodělných dílen po besídky, na kterých děti ukazují rodičům, co se naučily.

Třídy a učitelky vašich dětí ve školním roce 2021 - 2022

Třídy a učitelky Vašich dětí

Provozní doba MŠ 7:00 – 17:30

1. třída - Berušky

2. třída - Žabičky

3. třída - Motýlci

4. třída - Koťata

děti 2,5 - 3 leté

děti 4 leté

děti 4 - 6 leté

děti 5-6 leté  + děti s odkladem školní docházky

Helena Lebedová
Alice Jabbarová

Pavlína Roháčková
Ester Bartoňová
as.pg. Lea Breburdová

 

Marieta Půčková

 Hana Bergelová
as.pg. Iva Drdová

Marie Žižková
Bc. Jana Hegerová
Katka Musilová
as.pg. Martina Novotná  • Školní jídelna - V mateřské škole Masná je k dispozici kuchyň s jídelnou. Připravujeme  denně  3 čerstvá jídla.
  • Zahrada - Ve vnitrobloku budovy školky Masná se nachází zahrada. Není přístupná veřejnosti, takže slouží pouze potřebám dětí ve školce – je čistá a bezpečná, pravidelně ji pro Vaše děti čistíme.
  • Veřejné hřiště – Naproti mateřské škole Masná je velké veřejné hřiště a hned za ním najdete pěkné veřejné dětské hřiště.

Kde najdete mateřskou školu Masná?

Dostanete se k nám nejrychleji takto: Trasa metra B do stanice Náměstí Republiky. Pak za obchodním domem Kotva první ulice doleva z Rybné – to už je ulice Masná, ve které se nachází mateřská škola Masná. Viz mapka v Kontaktech. Tam najdete i potřebné údaje v případě, že byste nám chtěli napsat či zavolat.

Platby 

ŠKOLNÉ


ČR a EU + rezidenti


800kč
/měsíc

 

Ostatní

4950kč/měsíc

platba převodem  do 12. každého měsíce pod VS dítěte (vydává hospodářka)

STRAVNÉ


viz stránka v menu školní jídelny

FOND RODIČŮ


Jednotná platba 1500 kč/rok

Z  finančních prostředků fondu rodičů hradíme výlety, divadla, dárky dětem  k vánocům, mikulášské balíčky, pohoštění pro rodiče při besídkách a slavnostech atd.