Drobečková navigace

Úvod > O nás > MŠ Masná

Mateřská škola Masná

Mateřská škola Masná se nachází v centru Prahy v Masné ulici (blízko stanice metra Náměstí Republiky a Staroměstská).  MŠ Masná je umístěna v krásné starobylé budově postavené v roce 1884.

Mateřská škola Masná je příspěvkovou organizací a její součástí je i školní jídelna. Můžete si prohlédnout náš vzdělávací program, který vychází z Rámcově vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání vydaného MŠMT.  V naší školce se nachází čtyři třídy, do kterých jsou děti rozděleny dle věku.   Každou třídu vedou dvě paní učitelky s odborným pedagogickým vzděláním.

Akce v mateřské škole Masná ve školním roce 2022-2023

Každý rok pro naše děti organizujeme řadu kroužků a jiných akcí (pro více informací si prohlédněte náš Duhový kalendář). Mateřská škola Masná také pravidelně pro děti i rodiče pořádá různorodé akce, od rukodělných dílen po besídky, na kterých děti ukazují rodičům, co se naučily.

Třídy a učitelky vašich dětí ve školním roce 2022 - 2023

Třídy a učitelky Vašich dětí

Provozní doba MŠ 7:00 – 17:30

1. třída - Berušky

2. třída - Žabičky

3. třída - Motýlci

4. třída - Koťata

děti 2,5 - 3 leté

děti 4 leté

děti 4 - 6 leté

děti 5-6 leté  + děti s odkladem školní docházky

Kristýna Maršalová
Šárka Zelenková

Pavlína Roháčková
Iva Drdová
As.pg. Martina Novotná

 

Marieta Půčková

 Bc. Jana Zelenková

Mgr. Martina Šedinová

Kateřina Musilová
Hana Bergelová
As.pg. Denisa Vorlíčková  • Školní jídelna - V mateřské škole Masná je k dispozici kuchyň s jídelnou. Připravujeme  denně  3 čerstvá jídla.
  • Zahrada - Ve vnitrobloku budovy školky Masná se nachází zahrada. Není přístupná veřejnosti, takže slouží pouze potřebám dětí ve školce – je čistá a bezpečná, pravidelně ji pro Vaše děti čistíme.
  • Veřejné hřiště – Naproti mateřské škole Masná je velké veřejné hřiště a hned za ním najdete pěkné veřejné dětské hřiště.

Kde najdete mateřskou školu Masná?

Dostanete se k nám nejrychleji takto: Trasa metra B do stanice Náměstí Republiky. Pak za obchodním domem Kotva první ulice doleva z Rybné – to už je ulice Masná, ve které se nachází mateřská škola Masná. Viz mapka v Kontaktech. Tam najdete i potřebné údaje v případě, že byste nám chtěli napsat či zavolat.

Platby 

ŠKOLNÉ


ČR a EU + rezidenti


800kč
/měsíc

 

Ostatní

4950kč/měsíc

platba převodem  do 12. každého měsíce pod VS dítěte (vydává hospodářka)

STRAVNÉ


viz stránka v menu školní jídelny

FOND RODIČŮ


Jednotná platba 2000 kč/rok

Z  finančních prostředků fondu rodičů hradíme výlety, divadla, dárky dětem  k vánocům, mikulášské balíčky, pohoštění pro rodiče při besídkách a slavnostech atd.