Úvod > O nás > MŠ Masná > Fond rodičů

FOND RODIČŮ

NA ŠKOLNÍ ROK 2017-2018 SE VYBÍRÁ PŘÍSPĚVEK DO FONDU RODIČŮ 1500,-Kč, sourozenec platí 1300,-Kč .  Příspěvek se platí v hotovosti v kanceláři školky.
Poděkování a další informace jsou zde umístěny se souhlasem dárců.

PODĚKOVÁNÍ ZA DARY:

16.podkova[1].jpg

2018
Děkujeme paní Zdeňce Kadlecové a panu Janu Kadlecovi za finanční dar školce ve výši 5.000,-Kč.
Děkujeme MČ Praha 1 za podporu nadstandartních aktivit v MŠ Masná ve výši 35.000,-Kč.
Děkujeme Vám, rodičům, za nákupy v dobročinném bazaru na školné našeho "adoptovaného syna" Kelvina
Děkujeme Nadaci pražské děti za finanční dar školce ve výši 20.000,-Kč

16.podkova[1].jpg

Děkujeme paní a panu Valkovi za finanční dar škole ve výši 15.000,-Kč
Děkujeme MČ PRAHA 1 za podporu nadstandartních aktivit v MŠ Masná ve výši 20.000,-Kč
Děkujeme panu Jiránkovi za finanční dar škole ve výši 6.000,-Kč
Děkujeme vám - rodičům za nákupy v dobročinném bazaru na školné našeho "adoptovaného syna" Kelvina
Děkujeme mamince Ríši za příspěvek na školné Kelvina při letošní Slavnosti z malování na obličej dětem
Děkujeme Nadaci Pražské děti za sportovní akce pro děti během celého školního roku 2016-2017
Děkujeme tatínkovi Péti a Sofinky za dar školce: multifunkční tiskárnu Samsung. Umístili jsme ji do Žabiček

Děkujeme Nadaci Pražské děti za bruslení organizované na HC Kobra
Děkujeme Nadaci Pražské děti za Pískování organizované na Beach Strahov
Děkujeme Nadaci Pražské děti za finanční dar ve výši 20.000,-
Děkujeme rodičům za nákupy v dobročinném bazaru na podporu vzdělávání našeho "adoptovaného syna" z Keni Kelvina Muthi.
Děkujeme tatínkovi a mamince Péti a Sofinky za finanční dar škole

2015
Děkujeme Nadaci Pražské děti za dar divadélek během celého roku a v době letního provozu.
Děkujeme  manželům Machovcovým za finanční dar školce.
Děkujeme panu Hruškovi za finanční dar školce.
Děkujeme všem rodičům za nákupy v našem dobročinném bazaru na slavnosti 18.6.2015. Výtěžek jde na školné adopce na dálku. (více v adopci na dálku)
Děkujeme Nadaci Pražské děti za finanční dar ve výši 20.000,-Kč

2014
Děkujeme Nadaci Pražské děti za dar divadel a dětských představen pro naši mateřskou školu v době letního provozu 2014 a během školního roku (viz Duhový kalendář).

2013
11.11.2013 - Děkujeme Nadaci Pražské děti za finanční dar školce ve výši 20.000,-Kč; Děkujeme manželům Čihákovým - finanční dar na dopravu do Beachklub Strahov a svačinu pro Vaše děti v březnu 2013; paní Benešové - zajištění dopravy autobusem tam a zpět do Beachklubu Strahov v březnu 2013(Veolia, také paní Topinkové z Veolie děkujeme), Nadaci Pražské děti - finanční zajištění celého plážového dopoledne. Děkujeme Nadaci PRAŽSKÉ DĚTI za zajištění letního divadelního programu na Staroměstském náměstí pro děti, které u nás ve školce byly na letním provozu - divadélko Romaneto zahrálo celkem 4 představení.

Martina Hajná - uklítečka